75
Pistes km
13
skiliften
13
Berghutten
2
Skischolen
934
Km vanaf Utrecht
43
Vanaf snelweg

Nauders am Reschenpass

Nauders am Reschenpass is een grensoverschrijdend skigebied. Met één skipas ski je namelijk in Oostenrijk en Italië. Wist je dat Zwitserland (Samnaun) ook snel te bereiken is? Tijdens je wintersport skiën in 3 landen! Het skigebied Nauders am Reschenpass ligt vlakbij het dorp Nauders. Het sneeuwzekere skigebied is veelzijdig en familievriendelijk. 

Met één skipas kun je dus skiën in de skigebieden Bergkastel (Oostenrijk), Haider Alm en Schöneben. De laatste twee liggen op Italiaans grondgebied. In totaal heb je zo de beschikking over 117 km aan pistes. Het skigebied Bergkastel bij Nauders telt 75 km aan pistes, welke geschikt zijn voor ieder niveau skiër. Wil je van alle skigebieden in het Oberinntal (Serfaus-Fiss-Ladis, Venet regio, Fendels, Nauders en de Kaunertaler Gletscher) genieten, dan biedt de ski- 6 pas uitkomst.

Lees meer

Nauders langlaufen © nauders.com - Manuel Baldauf

Skifotheek

Nauders pistekaart

Hoogte skigebied: 1394 – 2750 m
Seizoen: 13-12-19 tot 17-04-20
Tijden open: 08.30 – 16.00 uur
——————————————————–
Sleepliften: 7
Stoeltjes: 5
Gondels: 1
Transportband: –
Funparks: 2
Skihutten: 13
Skischolen: 2
Gemakkelijk: 23 km
Gemiddeld: 34 km
Moeilijk: 12 km
Skiroutes: 6 km

Prijzen skipassen

Prijzen skipas volwassenen

1 dag 45
3 dagen 128,50
6 dagen 234,50
7 dagen 261,50

Prijzen in EURO

Prijzen skipas kinderen 2005 - 2013

1 dag 27,50
3 dagen 71
6 dagen 128
7 dagen 144

Prijzen in EURO

Prijzen skipas jeugd 2002 - 2004

1 dag 43
3 dagen 116
6 dagen 210,50
7 dagen 229,50

Prijzen in EURO

Reserveer hier je skipas

Vanuit huis je skipas reserveren? Check het hier…

Huur je skimateriaal thuis en sta snel op de piste

Huur je skimateriaal thuis en sta snel op de piste!

Kindvriendelijk

Kinderskischolen
In Nauders heb je de keuze uit twee skischolen. De kinderskilessen vinden plaats in het Nauderix Kinderland boven op de berg bij het bergstation van Bergkastel. Hier beleven de kinderen de hele dag plezier in het avonturenbos, de sneeuwtunnel, het mini-snowpark, op de oefenpistes en in het kinderrestaurant.

Funpark
Het skigebied heeft een aantal funparken voor de adrenaline junkies. Het Scenic Park is geschikt voor zowel de beginnende als de gevorderde freestyler terwijl het Base Park meer voor kinderen en beginners geschikt is. Het Pine Park is een funpiste met heuvels en steile bochten. De uitdaging met elkaar aan gaan doe je op de snelheidspiste of de Goldwater Cross afdaling.

DORPEN EN SKIGEBIEDEN NABIJ

NAUDERS


Het familievriendelijke Nauders is een knus wintersportdorp gelegen op 1365 meter. Je kunt hier eenvoudig skiën in Oostenrijk, Zwitserland en Italië.

Afbeelding Nauder dorp © nauders.com – Manuel Baldauf

SKIGEBIED


GOED VOORBEREID OP REIS

DE JUISTE REISAANBIEDER

KEN JIJ DE PISTEREGELS?

POPULAIRSTE SKIGEBIEDEN

HANDIGE BESPAARTIPS

ACCOMMODATIES

SKILES OF ZELF LEREN?

Heb je onze handige PAKLIJST nog niet? Download hem hier!